O nas

HOTEL CHMURY GORSKIE

Stworzony dla Ciebie

Witamy w Chmury GORSKIE, Twoim najlepszym źródle informacji o wszystkich hotelach w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepszą obsługę, z naciskiem na obsługę, architekturę, wnętrza, elementy zewnętrzne i rozrywkę.

Założona w 1921 roku przez Gregora Borkowskiego firma CHMURY GORSKIE przeszła długą drogę od powstania. Kiedy Seweryn Borkowski zaczynał swoją działalność, jego zamiłowanie do przytulności, komfortu i relaksu skłoniło do renowacji starego hotelu, który odziedziczył Seweryn Borkowski, aby CHMURY GORSKIE mógł zaoferować najlepsze, ekologiczne i zdrowe wakacje dla Ciebie i Twojej rodziny. Obsługujemy klientów z całego świata i cieszymy się, że na naszej własnej stronie internetowej możemy zamienić naszą pasję i misję w dzielenie się komfortowymi wakacjami z Tobą i Twoją uwagą.

Obecnie poprzeczka dla hotelarzy jest ustawiona bardzo wysoko. Coraz trudniej jest zadowolić gości. Te często przesadzone oczekiwania prowadzą do powstawania nowych typów hoteli. Nowoczesne hotele są większe, bardziej zaawansowane technologicznie i bardziej ekstrawaganckie. Możemy teraz cieszyć się pobytem w designerskim hotelu, bungalowie nad wodą, a nawet hotelu lodowym lub szklanym igloo. Ostatnio nowością są hotele kapsułowe. Te maleńkie pokoje, zwane kapsułami lub kapsułami, są idealne dla osób poszukujących taniego pobytu, bez nadmiernych luksusów.

Możemy faktycznie zaobserwować dwoistość w branży. Wraz ze wzrostem popularności hoteli ekonomicznych i luksusowych. Jest odpowiedzią na podział między podróżnymi. Podczas gdy niektórzy chcą zaoszczędzić jak najwięcej, inni lubią wykorzystywać wakacje jako wymówkę, by zaszaleć na czymkolwiek zechcą

Mamy nadzieję, że nasz hotel spodoba się Państwu tak samo, jak nam praca w nim, co jest fantastyczne. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, nie wahaj się z nami skontaktować.

Z poważaniem,

Seweryn Borkowski

Seweryn Borkowski

Najlepsze pokoje

Najlepsze liczby dla Ciebie. Możesz wybrać na każdy gust. Markowy prezent czeka na Ciebie w każdym pokoju

Smaczne Jedzenie

Czeka na Ciebie pyszne organiczne i zdrowe jedzenie. Znani szefowie kuchni znają się na rzeczy, będziesz zachwycony

Wygodne spa

A co z odpoczynkiem? Zafunduj sobie i swoim bliskim najlepszy relaks w naszych uzdrowiskach wellness. Wszystko zielone z miłością do Ciebie

Telewizja satelitarna i kablowa

Bezpieczna szafka

Niestandardowa obsługa pokoju

Kontrola temperatury

Darmowe i szybkie wi-fi

Ekspres do kawy i minibar

Nasz raj to miejsce, w którym czujemy się komfortowo

- Czekamy na twoją wizytę -

Scroll to top