Naszym gościom zapewniamy miły i komfortowy pobyt w samym sercu gór.

Do dyspozycji gości oddajemy komfortowe pokoje 2, 3, 4, 5 i 6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w nowoczesną łazienkę, TV oraz łącze internetowe. Kompleks wypoczynkowy “Pod Modrzewiami” położony jest na Olczy, najstarszej dzielnicy Zakopanego. Ponadto na wyposażeniu znajduje się również radio, żelazko oraz czajnik elektryczny. Część pokoi posiada balkon z niezapomnianym widokiem na Tatry Wysokie, Giewont, Nosal i Kasprowy Wierch.

Obiekt położony jest na Olczy, najstarszej dzielnicy Zakopanego. Naszym gościom zapewniamy miły i komfortowy pobyt w samym sercu gór. Do dyspozycji gości oddajemy komfortowe pokoje 2, 3, 4, 5 i 6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w nowoczesną łazienkę, TV oraz łącze internetowe. Ponadto na wyposażeniu znajduje się również radio, żelazko oraz czajnik elektryczny. Część pokoi posiada balkon z niezapomnianym widokiem na Tatry Wysokie, Giewont, Nosal i Kasprowy Wierch. Są to jedne z najbardziej znanych szczytów tego regionu, które są celem wielu wycieczek i wyjazdów rodzinnych. Ponadto goście kompleksu mają do dyspozycji przytulną salę kominkową, jadalnię, fotel do masażu oraz siłownię. Inne udogodnienia dla gości to hala sportowa, sala kominkowa, bufet i bar. Wieczorami można bawić się w naszej dyskotece.

Hotel Pod Modrzewiami Zakopane, z widokiem na Tatrzański Park Narodowy, znajduje się w pobliżu Brutalnego Rynku. Hotel posiada Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

Lokalizacja
Aqua Park Zakopane znajduje się 4 km od hotelu, a wyciąg narciarski Pardałówka 2 km od hotelu. Centrum Zakopanego znajduje się 4 km od hotelu. Hotel Pod Modrzewiami znajduje się zaledwie kilka kroków od dworca kolejowego w Zakopanem. Najbliższym lotniskiem jest Kraków-Balice, oddalone o około 115 km.
Pokoje
Pokoje wyposażone są w nowoczesne sprzęty, takie jak biurko i czajnik elektryczny. Do dyspozycji gości jest również prywatna łazienka.

Wyżywienie
Codziennie w Pod Modrzewiami serwowane jest śniadanie kontynentalne. Restauracja Kryjówka znajduje się 200 metrów od hotelu.

Internet
Bezprzewodowy internet jest dostępny w pomieszczeniach ogólnodostępnych za darmo.

Parking
Bezpłatny prywatny parking jest dostępny na miejscu.

Ilość pokoi: 10.

Zapraszamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top