check in w hotelu

Uprość proces zameldowania w hotelu dla klientów

Możliwość zdalnego zameldowania się

Podróżnicy naprawdę lubią mieć wybór. Dodatkowo, uwielbiają technologię. Dodatkowo, procedura odprawy hotelowej obejmuje oba te elementy.

Możliwe jest dodanie technologii hotelowej do odprawy poprzez zastosowanie zdalnej odprawy. Zdejmuje to ciężar procesu check in w hotelu z Twojego obiektu. Dzięki zdalnej odprawie możesz korzystać z aplikacji internetowej lub wyspecjalizowanej aplikacji mobilnej. Jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ pozwala klientom na wyszukiwanie i rezerwowanie preferowanych miejsc noclegowych.

Jest to proste oprogramowanie, które pozwala klientom na zameldowanie się bezpośrednio w hotelu. Świetną alternatywą, oprócz promowania hotelu, jest wykorzystanie go jako narzędzia marketingowego, pozwalającego gościom dowiedzieć się więcej o twojej nieruchomości i zapewniającego im unikalne oferty, podczas gdy są tutaj.

Zachwycając członków klubu lojalnościowego, dlaczego nie dać im zachęty do ominięcia recepcji, aby zachęcić ich do oddania? To podejście idzie o krok dalej, ponieważ aplikacja może pełnić funkcję inteligentnego klucza do pokoju lub karty-klucza RFID.

Pozwól na bardziej elastyczne godziny zameldowania i wymeldowania w hotelach.

Pogląd, że goście nie znoszą konwencjonalnych godzin odprawy jest powszechnie akceptowany. Ruch pasażerski na głównych międzynarodowych lotniskach osiąga szczyt w środku dnia. Z powyższych powodów, zwyczajowe godziny zameldowania o 15.00 i wymeldowania w południe są nie na miejscu. Z drugiej strony, często zdarza się, że loty długodystansowe przylatują w małych godzinach porannych, a liczne odloty mają miejsce w środku nocy.

Po podróży “czerwonymi oczami” ostatnią rzeczą, na którą pasażerowie chcą cierpieć, jest kłopot z odprawą, a gdybyś mógł usunąć tę niedogodność dla nich, podziękowaliby Ci. Możesz krzyczeć swoje pochwały poprzez internetowe recenzje hoteli, ewentualnie.

Efektywność jest wysoko ceniona przez gości w dzisiejszych czasach. Godziny zameldowania w hotelu powinny umożliwiać poświęcenie na to wystarczająco dużo czasu. Zamiast walczyć ze zmianą zachowania, taką jak standaryzacja, inteligentne hotele dostosowują swoją strategię poprzez wdrożenie usługi check-in-anytime.

Zaoferuj gościom możliwość zapłacenia za wcześniejsze lub późniejsze zameldowanie.

Czas zameldowania o godzinie 15.00 szybko traci na znaczeniu. W takim razie, dlaczego nie zaoferować gościom korzyści wynikających z wątpliwości? Klienci mogą za dodatkową opłatą otrzymać możliwość przyjazdu tak wcześnie lub wyjazdu tak późno, jak pozwala na to ich harmonogram.

To zaczyna być bardziej powszechne w mniejszych rynkach nieruchomości, jak również. Ta oferta jest popularna wśród rozpoznawalnych firm, takich jak Hilton, Marriott i Intercontinental Hotels Group. Dla dodatkowych pieniędzy, jest to kolejna fantastyczna metoda, aby je stworzyć.

Wygodne kioski check-in powinny być zainstalowane w hotelowym lobby.

Ponieważ hotele rozwinęły bardziej złożoną automatyzację, kapitalizują ją poprzez zastosowanie kiosków check-in.

Zaletą tych samoobsługowych kiosków check-in jest to, że są one zarówno wygodniejsze, jak i bardziej ekonomiczne. Klienci mogą uniknąć stania w kolejce. Dodatkowo, zmniejsza to koszty pracy Twojej firmy.

Preferowane jest umieszczenie kiosków w foyer. Dzięki postępowi technologicznemu, goście mogą zrobić więcej niż tylko zameldować się w hotelu. Aby zapewnić klientom jeszcze lepsze doświadczenia, kiosk powinien umożliwiać im sprawdzenie rezerwacji, zaprogramowanie kluczy do pokoju i dokonanie jakichkolwiek zmian w rezerwacji bez pomocy pracowników hotelu.

Zapewnienie, że goście nie będą musieli stać w kolejce do zameldowania, może pomóc w stworzeniu wspaniałego pierwszego wrażenia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top